PROJELERİMİZ

SolarVizyon

SOLAR VİZYON

Her sene sonbaharda İzmir’de temiz enerji sektörünün yakın geleceğini ve dijitalleşmeyi gündeme alan iki günlük bir konferans düzenliyoruz.
solarbaba.com.tr/solarvizyon


SolarCadde

SOLAR CADDE

Her sene Ankara’da düzenlenen EIF Enerji Fuarı ve Kongresi kapsamında 28 tane sektör paydaşını potansiyel müşterileri ile buluşturuyoruz.
solarbaba.com.tr/solarcadde


SolarRehber

SOLAR REHBER

50 Soruda Güneş Enerjisi başlığı ile hazırladığımız rehberde güneş enerjisi sektörü ile ilgili en çok sorulan elli sorunun cevabın veriyoruz.


SolarÇatı

SOLAR ÇATI

Her sene ilkbaharda ICCI Enerji Fuarı ve Kongresi kapsamında düzenlediğimiz konferansta kendi elektriğini üretmek isteyen tüketiciler ile sektör paydaşlarını bir araya getiriyoruz.
solarbaba.com.tr/solarcati


SolarTasarım

SOLAR TASARIM

Dünyanın önde gelen üreticileri ve tasarımcıları ile birlikte son kullanıcıya ve kurumlara özel güneş enerjili ürün tasarımı ve üretimi yapıyoruz.


SolarApp

SOLAR APP

Android ve iOS işletim sistemleri için hazırladığımız Solarbaba uygulaması ile son kullanıcıları güneş enerjisi sektörü hakkında bilgilendiriyoruz.


SolarMerkez

SOLAR MERKEZ

Tüm enerji ihtiyacını güneş enerjisinden alan ekolojik bir eğitim merkezi inşaa ederek uygulamalı eğitim ve bilinçlendirme faaliyeti yapıyoruz.


SolarAnimasyon

SOLAR ANİMASYON

Dijital yayın kanalları için hazırladığımız özel çizgi film ile başta küresel iklim değişikliği olmak üzere global problemler hakkında hem güldürüyor hem de düşündürüyoruz.


SolarGazete

SOLAR GAZETE

Her mevsim bir kez yayınladığımız bu özel gazetede temiz enerji sektöründeki güncel gelişmelere yer veriyoruz.


SolarPazar

SOLAR PAZAR

Dijital pazar yerimizde dünya temiz enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketleri, ürün ve servislerini alıcılarla bir araya getiriyoruz.


SolarAlbüm

SOLAR ALBÜM

Dünyanın mevcut global problemlerini ve çözüm önerilerini şarkı sözlerine ve müziğe çevirerek bir müzik albümü hazırlıyoruz.